اخبار > دیدار رئیس دانشگاه با کارکنان دانشکده دندانپزشکی
 

 

رئیس دانشگاه در دیدار با کارکنان دانشکده دندانپزشکی :

بهترین سرمایه دانشگاه در دانشکده دندانپزشکی زاهدان، نیروی انسانی آن است

 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان دردیدار با کارکنان دانشکده دندانپزشکی این دانشگاه گفت: بهترین سرمایه دانشگاه در این دانشکده، نیروی انسانی آن است.

به گزارش روابط عمومی  رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان پس از بازدید از بخش های تشخیصی و درمانی ، در نشستی صمیمی با کارکنان این دانشکده گفت : باید بتوانیم همه دست به دست یکدیگر داده و برای بهبود ارائه خدمت به مراجعان تلاش کنیم.

وی ادامه داد: از جهتی باید شرایط کاری مناسب را برای کارکنان ایجاد کنیم تا با انگیزه متعالی، بهترین خدمت را ارائه کنند.

وی همچنین با اشاره به برنامه ریزی در راستای گسترش امکانات و فضای فیزیکی دانشکده دندانپزشکی گفت: کلنگ ساخت دانشکده دندانپزشکی جدید در فضای پردیس دانشگاه به زودی به زمین خواهد خورد .

وی در بخش دیگری از سخنانش افزود: هر پیشنهادی برای ارتقاء سیستم و حتی ارتقاء افراد مطرح شود پس از بررسی کارشناسی، به صورت برنامه به آن پرداخته خواهد شد تا جامع و عمل پذیر باشد.

دکتر میری از حاضران خواست تا پیشنهادات خود را در خصوص چگونگی ایجاد انگیزه در کارکنان قراردادی و همچنین نحوه استفاده بهتر از امکانات موجود در راستای ارتقاء خدمات رسانی به هم استانی ها، به صورت مکتوب به روابط عمومی دانشگاه تحویل دهند.

استفاده از پیام های آموزشی در فضای خارجی دانشکده، جلوگیری از ارجاع احتمالی برخی بیماران به بخش خصوصی، کاهش تعرفه ارائه خدمات در دانشکده نسبت به بخش خصوصی، عدم امکان ادامه تحصیل بهداشت کاران دهان و دندان، تبدیل وضعیت کارکنان قراردادی، از جمله مطالبی بود که توسط حاضران به آن اشاره شد.

در این نشست همچنین دکتر ریسباف رئیس و دکتر نادر میر معاون پشتیبانی  دانشکده دندانپزشکی زاهدان مطالبی را در خصوص برنامه ریزی های جدید با هدف ایجاد رفاه بیشتر برای کارکنان و پاسخگویی بهتر به مراجعان عنوان کردند.

 

روابط عمومی دانشکده دندانپزشکی زاهدان


سه شنبه ١٩ مرداد ١٣٩٥ ١٣:٢٨ news ١٣١٠٩

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

آخرین عناوین خبری